Tööpakkumised

Kuulutame välja konkursi Kivi-Vigala Põhikooli bussijuhi ametikohale

Kivi-Vigala Põhikool kuulutab välja konkursi Kivi-Vigala Põhikooli bussijuhi ametikohale.

Tööülesannete kirjeldus

Ametikoha põhiülesanneteks on õpilaste kodust kooli ja koolist koju transportimine koolipäevadel ning vastavalt vajadusele õpilaste ja lasteaialaste transport võistlustele, olümpiaadidele vmt üritustele.

Nõuded ja ootused kandidaadile

• D-kategooria juhiload
  • Juhikaart
  • bussijuhi pädevus (kood 95)
  • kutselise juhi tervisetõend
  • eesti keele oskus vähemalt B1
  • hea sõidu- ja suhtlemisoskus

Kandideerimiseks esitada

• avaldus ametikohale asumiseks
  • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad

Digitaalselt allkirjastatud dokumendid palume saata hiljemalt 23. juuliks e-posti aadressile kivivigala.pohikool@marjamaa.ee

Täiendavaks teadmiseks, et bussi asukoht on püsivalt kooliparklas (Kivi-Vigala, Kooli 6.)

Lisainfo tel 5185261 (Kristine Niit).

Kuulutame välja konkursi Kivi-Vigala Põhikooli bussijuhi ametikohale

Tööülesannete kirjeldus

Nõuded ja ootused kandidaadile

• D-kategooria juhiload
  • Juhikaart
  • bussijuhi pädevus (kood 95)
  • kutselise juhi tervisetõend
  • eesti keele oskus vähemalt B1
  • hea sõidu- ja suhtlemisoskus

Kandideerimiseks esitada

• avaldus ametikohale asumiseks
  • ametikohale esitatud nõuetele vastavust tõendavate dokumentide koopiad

Lisainfo tel 5185261 (Kristine Niit).