Uudised

Algas uus õppeaasta 01. september admin


Suvi möödus lennukalt ja sisukalt. Suve alguses keerutasid jalga ja laulsid meie kooli õpilased Raplas Tammemäel maakonna laulu- ja tantsupeol „Üle
õue õunapuu“. Suve lõpupoole said meie neidude rühma kaunitarid Märjamaa Folgil tantsida ning Eve Burmeistri käe all karmoškamängu pisiku saanud vahvad pillimehed Merili Burmeister, Marten Kaljas, Kaspar Sume ja Aron Aun pilli mängida. Ja siis saigi suvi otsa.
Suvine ilm soosis  õppeaasta meeleolukat alustamist piknikuga kooli pargis. Meie uus kooliaasta oli sel aastal eriline, sest alustasime ilma esimese klassita. Sellest hoolimata oli meie väike aktus nii meeleolukas kui lausa töine. Kogu koolipere kirjutas sada head soovi uueks õppeaastaks meile endile ja meie heale Eestile. Ka koolikell helises tavapärasest teisiti: käest kätte liikudes tekitas see kauni mažoorse uudisteose, milles iga laps, õpetaja ning külaline oli kaasautoriks.
Pärast direktori sütitavat kõnet ja seitsmendike ergutavaid luuleridu nautisime päikesest pakatavat piknikku koolipargis. Taustaks lustlikud ja kaasahaaravad karmoškahelid Marteni, Kaspari ja Aroni esituses, lasime hea maitsta meie kooli kokkade poolt piknikuvardasse pandud soolasel ja magusal üllatusel. Keegi ei kiirustanud koju, sest päike paistis ja koos olla oli hea.

Rõõmsat ja avastamisrohket ning tegutsemislusti täis uut õppeaastat meile kõigile!

Suvi möödus lennukalt ja sisukalt. Suve alguses keerutasid jalga ja laulsid meie kooli õpilased Raplas Tammemäel maakonna laulu- ja tantsupeol „Üle
õue õunapuu“. Suve lõpupoole said meie neidude rühma kaunitarid Märjamaa Folgil tantsida ning Eve Burmeistri käe all karmoškamängu pisiku saanud vahvad pillimehed Merili Burmeister, Marten Kaljas, Kaspar Sume ja Aron Aun pilli mängida. Ja siis saigi suvi otsa.
Suvine ilm soosis  õppeaasta meeleolukat alustamist piknikuga kooli pargis. Meie uus kooliaasta oli sel aastal eriline, sest alustasime ilma esimese klassita. Sellest hoolimata oli meie väike aktus nii meeleolukas kui lausa töine. Kogu koolipere kirjutas sada head soovi uueks õppeaastaks meile endile ja meie heale Eestile. Ka koolikell helises tavapärasest teisiti: käest kätte liikudes tekitas see kauni mažoorse uudisteose, milles iga laps, õpetaja ning külaline oli kaasautoriks.


Pärast direktori sütitavat kõnet ja seitsmendike ergutavaid luuleridu nautisime päikesest pakatavat piknikku koolipargis. Taustaks lustlikud ja kaasahaaravad karmoškahelid Marteni, Kaspari ja Aroni esituses, lasime hea maitsta meie kooli kokkade poolt piknikuvardasse pandud soolasel ja magusal üllatusel. Keegi ei kiirustanud koju, sest päike paistis ja koos olla oli hea.

Rõõmsat ja avastamisrohket ning tegutsemislusti täis uut õppeaastat meile kõigile!