Matkamängurada avatud!! 31. марта admin

30. märts kella 17.00-st avatud väikene matkamäng Kivi-Vigala külas. Pea kinni karantiinireeglitest.

START!

Siit hakkab sinu väike koroonakarantiini jalutuskäik, jooks või rattasõit läbi Kivi-Vigala küla.

NB! Tee seda üksi või siis koos perega. Varu ka natuke aega.

Teekonna pikkuseks linnulennult on u 7 km.

Pea meeles, järgmises punktis ei pruugi järgmine vihje ja ülesanne alati olla kõige kergemini leitav. Vahel tuleb ka otsimisega vaeva näha. Punktides tuleb vastata erinevatele küsimustele ja teha ka mõni sportlikum liigutus. Selleks varu endale kaasa paber, kirjutusvahend ja aparaat, mis teeb pilti ja filmib, ehk siis nt maakeeli mobla.

Õpilastel tuleb pärast vastused ja videod-fotod ka õp. Markole saata. Pane tööle ka oma spordiäpp ja saada läbitud maa ka õp. Anne-Lyle.

Rada on mõeldud absoluutselt kõigile, kes veel tohivad või suudavad ringi liikuda.

NB! Olge punktides ikka viisakad. Filmimisel ja ülesannete lahendamisel olge loomingulised ja lõbusad ja jätame ikka ka järgmistele alles uue vihjega lehe. Austagem ka karantiini reegleid. Kui keegi on enne sind juba rajal, siis hoia temaga vähemalt 2 meetrist vahemaad.

Stardijuhend on Kivi-Vigala Pk eesuksel. NB, kui näed vahepeal vales järjekorras punkti, siis sealt otse edasi minnes ei pruugi sa kõiki punkte leida. Võta punktid ikka õiges järjekorras.

Rõõmsat matka!

START!

NB! Tee seda üksi või siis koos perega. Varu ka natuke aega.

Teekonna pikkuseks linnulennult on u 7 km.

Rõõmsat matka!