News

Projekt "Peakokad koolis 2019" 11. October admin


Maaeluministeerium ja Eesti Peakokkade Ühendus alustas 2019. aasta Eesti toidu kuu raames vahva koostööprojektiga "Peakokad koolides". Ka meie koolil oli hea võimalus osaleda selles. Peakokaks oli meie oma kooli vilistlane Jaak Hiibus. Projektis osalesid 6.-9. klassi õpilased. Ühiselt vaadati ära kaks videoklippi, millest üks andis ülevaate Eesti toiduloost läbi peakoka silmade ning teine film kirjeldas ohutuid võtteid kokkamisel.

Peakoka juhendamisel valmistati kanafrikadellisupp, purukook õuntega, suitsukalasalat toortatraga ja karask. Kaeti laud ja ühiselt maitsti valminud roogasid.

Pilte vaata galeriist.

 

 

Maaeluministeerium ja Eesti Peakokkade Ühendus alustas 2019. aasta Eesti toidu kuu raames vahva koostööprojektiga "Peakokad koolides". Ka meie koolil oli hea võimalus osaleda selles. Peakokaks oli meie oma kooli vilistlane Jaak Hiibus. Projektis osalesid 6.-9. klassi õpilased. Ühiselt vaadati ära kaks videoklippi, millest üks andis ülevaate Eesti toiduloost läbi peakoka silmade ning teine film kirjeldas ohutuid võtteid kokkamisel.

Peakoka juhendamisel valmistati kanafrikadellisupp, purukook õuntega, suitsukalasalat toortatraga ja karask. Kaeti laud ja ühiselt maitsti valminud roogasid.

Pilte vaata galeriist.