Õpetajate päev 06. октября admin

5.oktoobril tähistasime koolis õpetajate päeva, kus õpetajad kehastusid "uuteks õpilasteks" ja 7.-9.kl õpilased Kivi-Vigala põhikooli "uuteks õpetajateks".

1. tund -  väike pidulik õpetajate tänuhommik
2. tund - mängu- ja meisterdamistund "uutele õpilastele"

3. tunnist alates viisid tunde läbi "uued õpetajad" ja samal ajal "uued õpilased" said aja maha võtta ja mediteerida, joogat teha, tantsida ja pidada sisukaid vestlusi  kultuuriteemadel ja õpetaja staatustest tänases Eesti ühiskonnas.

Oli meeldivaid üllatusi ja kauneid hetki täis päev!

1. tund -  väike pidulik õpetajate tänuhommik
2. tund - mängu- ja meisterdamistund "uutele õpilastele"

Oli meeldivaid üllatusi ja kauneid hetki täis päev!