Kivi-Vigala Põhikooli 50. juubelile pühendatud vilistlaste kokkutulek 09. мая Ülle Rämo

18. juunil toimub Kivi-Vigala Põhikooli 50. juubelile pühendatud vilistlaste kokkutulek.

Kutsume kõiki Kivi-Vigala Põhikooli vilistlasi, kunagisi õpilasi ja praeguseid ning endisi õpetajaid ja töötajaid suurele vilistlaspeole.

Koolimaja uksed on avatud pidulistele alates 16.00. Seejärel toimub vastuvõtt kutsetega külalistele ning 18.00 algab kontsertaktus, kus saab näha erinevaid etteasteid ja üllatusi kooli vilistlastelt ning kõikide teadmised paneb proovile põnev online-viktoriin. Alates 20.00 läheb tantsuks - kõigepealt saavad pidulised tantsupoognaid teha ansambel Omad Poisid saatel, seejärel võtab ohjad enda kätte Retrokiirabi, kelle prioriteediks on kuumad disko rütmid. Muretsema ei pea - tantsumuusikat jätkub varaste hommikutundideni.

Nagu Vigalale kombeks, mindi peole ikka tordiga. Ka meie üritus ei saa vaadata traditsioonidest mööda - iga lend toob kaasa vähemalt ühe tordi, mis osaleb tordivõistlusel. Võistlus käib välimuse peale ja võidab see lend, kelle tort kogub külaliste seas enim hääli. Peale hindamist saab kohvi kõrvale võtta tükikese endale meelepärasest tordist.

Terve õhtu vältel on avatud fotonurk, kus saab pilte teha ükskõik kellega hing ihaldab - parima pinginaabriga, lennuga või õpetajaga. Samuti pildistatakse ja filmitakse kogu sündmust.

Kohapeal olemas puhvet, mis vastutab selle eest, et pidulistel ei hakkaks suu kuivama ja kõht korisema.

• Osalustasu on kuni 31. maini 20 € ja alates 1. juunist kuni 17. juunini 25 €, mille palume tasuda Kivi-Vigala Kooli Vilistlaste Kogu arvelduskontole: EE294204278623086307
  • Selgitusse on oluline märkida osaleja ees- ja perekonnanimi ning lennu number.
  • Peo toimumise õhtul saab pääsme soetada  30 € väärtuses.

Kohtumiseni 18. juunil Kivi-Vigala Põhikoolis!

Kivi-Vigala Kooli Vilistlaste Kogu

• Peo toimumise õhtul saab pääsme soetada  30 € väärtuses.

Kohtumiseni 18. juunil Kivi-Vigala Põhikoolis!

Kivi-Vigala Kooli Vilistlaste Kogu